Contact

 

 Postadres:

 

Vereniging Scouting Hubovra Weert:
Orchideestraat 6
6002 TS Weert
info@hubovra.nl

Bezoekadres blokhut Scouting Hubovra Weert (GEEN postadres):

Blokhut "de Pielskoel"
Pylsstraatje 2
6003 AK Weert
Telefoonnummer (alleen tijdens bijeenkomsten): 0495-546456

 Postadres:

Stichting Scouting Hubovra Weert:
Leumehofstraat 19
6002 CL Weert

Algemene info info@hubovra.nl
Voorzitter Staf richard@hubovra.nl              
Uniformen/scoutfit verkoop: scoutfit@hubovra.nl
Verhuur van blokhut: verhuur@hubovra.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@hubovra.nl
Website www.hubovra.nl webbeheerder@hubovra.nl
PR-commissie pr-commissie@hubovra.nl
   
Bever speltakleiding bevers@hubovra.nl
Kabouter speltakleiding kabouters@hubovra.nl
Welpen speltakleiding welpen@hubovra.nl
Esta speltakleiding esta@hubovra.nl
Scouts-woensdag speltakleiding scouts-woensdag@hubovra.nl
Explorer speltakleiding explorers@hubovra.nl
Pivo speltakleiding pivo@hubovra.nl
Plus Scouts plus_scouts@hubovra.nl